strony www

strony www


 

 

 

Tworzymy strony internetowe (hosting).

Nasze strony są zgodne z najnowszymi standardami XHTML/CSS przez co otrzymują Państwo produkt z kodem poprawnie wyświetlanym przez wszystkie popularne przeglądarki internetowe.

Dodatkową cechą tego rozwiązania jest lepsze indeksowanie strony przez popularne wyszukiwarki internetowe dzięki czemu strony zaprojektowane przez naszą firmę uzyskują wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

System nawigacji opieramy o skrypty PHP uzyskując czystość i przejrzystość kodu przez co wszelkie poprawki, uaktualnienia czy zmiany jesteśmy w stanie przeprowadzić szybko i bezinwazyjnie. Przy większych projektach skrypty PHP łączymy z bazami danych MySQL w efekcie otrzymując szybki i stabilny system zarządzania duża ilością informacji.

Realizujemy różnego rodzaju zlecenia – od stron czysto wizytowych przez strony z pełną ofertą firmową kończąc na sklepach internetowych. Istnieje również możliwość odświeżenia aktualnego internetowego wizerunku Państwa firmy, zamówienia samej szaty graficznej dla strony czy realizacji strony z gotowego już projektu. Na życzenie klienta możemy również przygotować zestaw banerów reklamowych dla Państwa witryny.

Nasza agencja oferuje również pomoc przy wyborze optymalnego serwera dla Państwa strony internetowej czy rejestrację domen. Aby uzyskać szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów związanych z realizacją Państwa projektu.